MŪSŲ ISTORIJA

Mūsų verslo pagrindas – mūsų ŠEIMA, todėl mes visiškai atsakome už savo darbą ir įsipareigojimus įvykdome 101%.
Jonas Viršilas statybos amatą pradėjo surinkęs vyrų dešimtinę dar XIX amžiaus pabaigoje. Jo apylinkės siekė nuo Kalnalio, Darbėnų iki Plikių ir pagaliau Mėmelio. Vėliau akmens skaldymo ir statybos amatą perėmė jo sūnus – Petras.
Petras Viršilas restauravo arba statė tiltus, Mėmelyje įrenginėjo gatvių grindinius.
Jo sūnus Povilas Viršilas dirbo labai daug įvairių statybos darbų Kretingalės bendruomenei.
Viktoras Viršilas (Povilo sūnus), atestuotas statybos bei statybos tehninės priežiūros vadovas, FIDIC inžinierius – jau daugiau kaip 40 metų stato, valdo, kontroliuoja, o dabar jau ir pataria bei prižiūri kaip stato kiti.
Dalius Viršilas (Viktoro sūnus) – įgijęs statybos ekonomikos ir verslo Magistro diplomą VGTU, sukaupęs virš 20 metų įvairios patirties (vadybos, valdymo, kontrolės, teisės) statybose, šiuo metu užsiima kvartalų ir namų projektų valdymo, statybos valdymo ir teisės veikla.

MŪSŲ KOMANDA

20170210_142643_001

Viktoras Viršilas

Statybos vadovo pareigas ėjo 20 metų. 10 metų dirbo vadovaujant statybos ir restauratorių brigadoms, kartais iki 200 žmonių penkiuose projektuose vienu metu. Apie 10 metų vystė savo statybos paslaugų verslą, o pastaruosius 12 metų dirba statybos techninės priežiūros vadovu, FIDIC inžinieriumi, ES fondų finansuojamuose bei privačiuose projektuose. Aplinkos ministerijos pripažintas ypatingų statinių (gyvenamųjų, negyvenamųjų namų, inžinerinių, uostų, susisiekimo ir kt.) statybos bei statybos techninės priežiūros vadovas. Jo portfelyje daugiau kaip 300 projektų per pastaruosius 40+ metų.
Vykdo kelių Memelex group įmonių direktoriaus pareigas.

TRUMPAI APIE MUS

Statybos techninės priežiūros, projektų valdymo ir namų pridavimo paslaugas dažniausiai atliekame patys, kartais pasisamdydami profesionalius inžinierius kiekvienam projektui individualiai, pagal apimtį, sudėtingumą, kompleksiškumą. Mūsų veiklos pagrindą sudaro mūsų Šeima, tad profesionalūs santykiai su mumis projektų įgyvendinimo metu yra paprastesni, šiltesni – kaip šeimoj.
Konkrečią projekto valdymo ir techninės priežiūros bei namo pridavimo komandą parenkame pagal sudėtingumą, apimtį, terminą bei biudžetą, tad mūsų užsakovai, statytojai visada moka tik tiek, kiek už tokias paslaugas, būtina, mokėti. Ekonomiškumo ir visapusiškos naudos visiems statybos dalyviams siekiame kiekvienu atveju.

Dažnai mes ir patys prižiūrime statybas. Namų pridavimas yra tik dalis mūsų paslaugų, kurias teikiame. Susipažinkite su dalimi mūsų projektų, kuriuos jau esame įgyvendinę. Per pastaruosius 10 metų esam padėję apie 300-ams klientų vienaip ar kitaip susitvarkyti statybos dokumentus.

ATESTATAI

FAKTAI IR SKAIČIAI

DAŽNIAUSI NAMUS PRIDUODANČIŲJŲ KLAUSIMAI

1. Ar galiu Namą prisiduoti pats?

Taip, galite. Užtruks, kol išmoksite visus reikiamus terminus ir dokumentų bei institucijų pavadinimus, bet kai nori – viskas įmanoma. Išmintinga būtų nesimokyti darbo, kuris jums reikalingas tik vieną kartą per visą gyvenimą. Brangiau kainuos mokslai, nei profesionalų paslauga. Skūpas moka du kartus – sako liaudies patarlė. Tačiau, jei jūs – užsispyręs žemaitis ir turite pakankamai laiko studijuoti įstatymus, reglamentus bei lakstyti po privačias įmones bei valstybines institucijas – Mes jums padėsime. Jums dovanojame Instrukciją „prisiduok pats“ Parsisiųsti galite čia.

2. Kiek kainuoja namo pridavimas (standartiškai) ?

Standartiškai – jei turite projektą, nuo kurio nenukrypote ir turite statybos leidimą, Statybos užbaigimo deklaraciją, daikto bei teisinę registraciją Registrų Centre atliksime už 1.279 EUR. Jei esate nukrypę nuo projekto – papildomai kainuos projekto pakeitimų įgyvendinimas. Jei statyba tapo nelegali (per daug nukrypote nuo projekto) – kaina skaičiuojama labai individualiai.

3. Kiek laiko trunka namo pridavimas?

Standartiškai, namo pridavimas trunka nuo 4 iki 7 savaičių. Visko būna, tad būtinai atsiras paklaida. Pasipildžius Statybos įstatymui dėl privalomo registravimo, artėjant 2016-11-01 labai tikėtinos didesnės eilės, ilgesni terminai. Todėl rekomenduojame nedelsti.

4. Kokiame mieste ar rajone dirba mūsų kompanija?

Labiausiai patyrę esam dirbdami Klaipėdos, Tauragės ir Telšių Apskrityse, tačiau, nuo 2016-02-01 atsinaujinus informacinei sistemai Infostatyba, dėka elektroninio parašo – dirbame visoje Lietuvoje. Siekiame įkurti atstovybes kiekviename dideliame Lietuvos mieste.

5. Kodėl kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, namo pridavimas ir registravimas VĮ Registrų Centras – privaloma procedūra?

Nuo 2015-11-01 įsigaliojo naujas, pakeistas Statybos Įstatymas bei atnaujintas Kadastro įstatymas, kurie numato privalomą statinių registraciją. Čia galite paskaityti daugiau (oficialus statybos inspekcijos tinklapis) http://vtpsi.lt/node/2777

DAŽNIAUSIAI RŪPIMI STATYBOS TEISĖS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kaip susitarti su bendraturčiu?
Kaip pakeisti patalpos paskirtį?
Kaip susitvarkyti dokumentus,
prieš paliekant Žemę?
Kaip prižiūrėti statybą?
Nebaigta statyba ir jos registravimas
Kokie reikalingi leidimai darant remontą?

MES SPAUDOJE

Darbo projektas

Statybai techninio projekto nepakanka – būtinas ir darbo projektas 2017-03-31  VTPSI informacija Net ir

Nelegalios statybos kasdienybė?

Nusprendę atnaujinti savo butą ar pasistatyti namą, gyventojai puikiai žino, kur įsigyti statybinių medžiagų,

Pažintis Klaipėdoje atvedė į Kiniją

Klaipėdietis Dalius Viršilas, UAB „SPS Projects“ (SPSP), besiverčiančios projektavimu ir projektų valdymu, direktorius, keletą

Konkurso atomazga: vienu svetimžodžiu bus mažiau

Unikalus konkursas "Keisk svetimkalbį įmonės pavadinimą į lietuvišką!" baigėsi ir pagrindinė jo idėja bus

žiūrėti daugiau naujienų